Пасічники Монастирищини обговорили проблеми галузі бджільництва

Дата: 15.03.2021 15:02

Сьогодні відбулися треті відкриті збори ГО «Об’єднання пасічників Монастирищини». Участь у зібранні взяли власники пасік Монастирищенської громади та представники сільгосптоваровиробників і фермерів, заступники міського голови Олег Недогода та Сергій Говрас.

У ході зібрання пасічники обговорили вирішення проблемних питань галузі. Зокрема, йшлося про отруєння бджіл отрутохімікатами та налагодження співпраці фермерських господарств з власниками пасік, щоб уникнути масової загибелі комах.

Також, голова об’єднання  пасічників Сергій Фордунь, закликав усіх, хто ще цього не зробив, узаконити свою діяльність та зареєструвати пасіки. Окрім цього, бджолярі обговорили низку проблемних питань галузі.

Заступник міського голови Олег Недогода, звертаючись до присутніх в залі пасічників, відзначив, що міська влада, в силу своїх можливостей, завжди готова підтримати бджолярів та піти їм на зустріч у вирішенні нагальних питань.