Монастирищани долучаються до збору коштів на придбання рентгенапарату для лікарні

Дата: 16.03.2021 17:05

Як повідомили в КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня», на сьогодні на благодійний рахунок закладу для придбання рентгенапарату надійшли кошти від Княжекриницького закладу загальної середньої освіти у сумі 2970.30 грн та приватної особи О.М. Римаренко у сумі 200 грн.

Щиро дякуємо кожному, хто зробив благодійну пожертву на спільну справу. Нехай Ваші добро та щедрість повернуться до Вас сторицею. Адже лише спільними зусиллями ми зможемо досягнути мети.

Будь-яка перерахована сума наблизить заклад до придбання такого необхідного громаді апарату. Перерахувати свої кошти Ви можете на благодійний рахунок КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня»:

UA 143052990000026003031600413 (АТ КБ «Приватбанк»)