Відбулося засідання комісії по звільненню від сплати за надання соціальних послуг

Дата: 17.03.2021 15:07

17 березня під головуванням заступника міського голови Зоряни Заворотної відбулося засідання комісії з питань звільнення громадян від сплати за соціальне обслуговування в КЗ «Територіальний центр» міської ради.
         В ході засідання розглянуто заяву громадянина, що має рідних, які повинні забезпечувати йому догляд і допомогу, щодо звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) в КЗ «Територіальний центр»,  так як його рідні належать до соціально незахищених категорій населення.

За результатами засідання вирішено звільнити заявника від сплати за соціальне обслуговування відділенням стаціонарного догляду для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Монастирищенської громади, враховуючи похилий вік, стан здоров’я та неспроможність  родичів.