Іван Богун – мужній захисник Монастирищини

Дата: 19.03.2021 11:02

Під козацькою фортецею Монастирищами  20–21 березня 1653 року відбулась одна з найзнаменитіших битв визвольної війни під проводом Богдана Хмельницького. До цієї пам’ятної для нашої громади дати Монастирищенська публічна бібліотека підготувала історичний-онлайн екскурс «Мужній захисник рідної землі» та організувала виставку-подію «Козацька слава України», на якій представлені книги і матеріали, в яких змальовується легендарна постать Івана Богуна, його життя та діяльність, в тому числі, бій під Монастирищем.  Іван Богун – взірець козацької мудрості й відваги. Про нього складено багато народних дум і пісень, його подвиги прославляються в легендах, сміливість і мужність оспівується у літературних творах, кінематографії. Славне козацьке минуле своїх предків, які воювали під стягом Івана Богуна, шанують і пам’ятають монастирищани.

Більше інформації та історичний-онлайн екскурс «Мужній захисник рідної землі» можна переглянути за посиланням: https://libmonastyryscheblogspot.blogspot.com/