Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 23.03.2021 15:54

23 березня під керівництвом заступника голови Монастирищенської міської ради Зоряни Заворотної відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Монастирищенської міської ради.

На засіданні комісії розглядалися питання надання дозволу органу опіки та піклування на укладення договору поділу спадкового майна після померлого, про визначення місця проживання малолітної дитини з батьком, про стан утримання малолітньої дитини в родині жителя с.Сатанівка, про влаштування малолітньої дитини до Комунального закладу «Черкаський обласний спеціалізований Будинок дитини» Черкаської обласної ради, про продовження терміну соціального супроводу сім’ї жителів с.Теолин, про взяття під соціальний супровід сім’ї  жителів смт.Цибулів, затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В ході розгляду питань приймалися до уваги забезпечення батьками належного догляду за дітьми, відносини в сім`ї,  ставлення батьків до виконання їх батьківських обов`язків, умови проживання сімей, потреби дітей тощо.

Після детального обговорення за результатами порушених питань, комісією прийнято ряд рішень у відповідності до прав та інтересів дітей.