Тиждень дитячого та юнацького читання

Дата: 24.03.2021 16:53

В останні дні березня в бібліотеках України традиційно проходить Тиждень дитячого та юнацького читання. Адже одним з пріоритетних напрямків діяльності Монастирищенської публічної бібліотеки є популяризація книги і читання. Цьогоріч він проходить під девізом: «Парад ювілеїв» і присвячений літературним і мистецьким ювілеям. Зважаючи на карантинні обмеження, заходи Тижня будуть частково представлені у онлайн форматі переважно через підготовлену бібліотекарями відео-продукцію.

В цьому році на державному рівні відзначаються ювілейні дні народження: 150-річчя від дня народження Лесі Українки (25.02) та 150-річчя від дня народження Василя Стефаника (14.05). Крім цього святкуються і ювілеї книг. Ознайомитись з ними можна за посиланням: https://libmonastyryscheblogspot.blogspot.com/

Попереду канікули, а значить – більше  вільного часу для відпочинку, пізнання чогось нового. Чому б не провести ці дні цікаво та з користю?