Зустріч з жителями села Дібрівка

Дата: 25.03.2021 16:19

25  березня у селі Дібрівка заступник міського голови Олег Недогода зустрівся з місцевими мешканцями.

Головними питаннями зустрічі стали  процедура передачі мереж водопостачання, побудованих свого часу жителями населеного пункту за власні та спонсорські кошти, у міську комунальну власність та функціонування сільського ФАПу.

Щодо функціонування  ФАПу поінформувала заступник головного лікаря КНП "Монастирищенський центр первинної медико-санітарної допомоги" Олена Верба.  Олена Вікторівна запевнила дібрівчан, що  ФАП буде функціонувати та надавати якісну медичну допомогу.

Також на зібранні місцеві жителі озвучували й інші важливі для них питання: виділення землі, механізми оренди водного фонду, порядок вакцинації населення, автобусне сполучення, вуличне освітлення, стан доріг тощо.