Орган реєстрації Монастирищенської ТГ здійснюватиме ведення реєстру територіальної громади виключно в електронній формі!!!

Дата: 26.03.2021 09:26

Днями головний спеціаліст Монастиищенського РС УДМС України в Черкаській області Юлія Дика провела робочу зустріч із заступником міського голови Монастирищенської ТГ Зоряною Заворотною, начальником відділу соціальної політики та охорони здоров'я Монастирищенської ТГ Катериною Скригун щодо постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2020 року №1362 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. №207», в якій зазначено, що з 1 квітня 2021 року орган реєстрації Монастирищенської ТГ здійснюватиме ведення реєстру територіальної громади виключно в електронній формі.