Монастирищани об’єднуються та долучаються до збору коштів на придбання надсучасного рентгенографічного комплексу для надання медичних послуг в КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня»

Дата: 26.03.2021 11:12

Як повідомили в лікувальному закладі станом на 25 березня надійшли кошти від Бачкуринської філії ОЗ «Монастирищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2» у сумі – 3371, 29 грн та приватної особи О.П.Ярової – 600 грн.

Щиро дякуємо за розуміння та допомогу усім, хто долучився до доброї справи.

Кожна перерахована гривня наблизить заклад до придбання необхідного обладнання. Адже залишилося зовсім небагато часу, щоб зберегти такий необхідний громаді лікувальний заклад.

Перерахувати свої кошти ви можете на благодійний рахунок КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня»: UA 143052990000026003031600413 (АТ КБ «ПриватБанк»).