Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 26.03.2021 14:16

З 19 по 22 березня  в   Монастирищенській міській раді було проведено конкурси на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування.

Конкурсний відбір було проведено   відповідно до вимог, визначених Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування.

Учасники конкурсу склали письмовий іспит зі знання Конституції України, норм і змісту Законів України "Про державну службу",  «Про службу в органах місцевого самоврядування» , "Про засади запобігання і протидії корупції" та специфіки  функціональних повноважень.

З результатами проведення конкурсного відбору можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Монастирищенської міської ради за посиланням: http://monastyrysche.gromada.org.ua/news/1616760458/