Щиро і сердечно вітаємо з 75 – річним ювілеєм колишнього начальника управління по експлуатації газового господарства в Монастирищенському районі Вдовенка В’ячеслава Павловича!

Дата: 27.03.2021 08:46

Ми високо цінуємо Вашу працелюбність і компетентність, професійність і діловитість, які створили Вам заслужений авторитет і повагу серед колег по роботі і жителів  громади.
     Шановний наш ювіляре, хай доля завжди буде щедрою до Вас та збереже міцне здоров’я, дарує безмежне людське щастя, невичерпну енергію, життєве довголіття. Ваше життя – яскравий приклад того, як треба шанувати людей і працю. Вам є чим пишатися. Ви  на всіх життєвих дорогах прагнули бути професіоналом, чуйним і турботливим до людей та вміти завжди допомагати.

Нехай Ваше життя буде красивим та яскравим, як весна, сонячним і теплим, як літо. Нехай буде далеко до осені, а снігові хуртовини ніколи не проникають в душу!

Хай джерело людської вдячності за Вашу турботу ніколи не вичерпується, серце наповняється світлом, а здоров’я й сили дарує Всевишній.

Щедрої  землі Вам під ногами та мирного неба над головою.