Засідання клубу для безробітної молоді «Вектор»

Дата: 30.03.2021 09:36

Днями у стінах Монастирищенської районної філії провів своє чергове засідання клуб для безробітної молоді «Вектор», що був створений з метою сприяння особистому зростанню молодої людини, розвитку її психологічних якостей, необхідних для досягнення успіху у наш час.

Під час засідання, обговорювалися проблеми, з якими стикаються молоді спеціалісти при пошуку першого робочого місця. Усі учасники  разом з фахівцем з профорієнтації Борець Олесею, спробували розібратися з причинами безробіття та обговорили пріоритетні напрямки роботи та дії, що сприятимуть та активізують внутрішні можливості та ресурси, які потрібно задіяти під час пошуку роботи, при досягненні поставлених цілей.

Фахівці Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості переконані, що робота усіх діючих у філії клубів мотивує до пошуку роботи та сприяє розвитку професійних якостей безробітної молоді.