Щодня на благодійний рахунок Монастирищенської багатопрофільної лікарні надходять кошти на придбання надсучасного рентгенографічного комплексу для надання медичних послуг жителям громади

Дата: 30.03.2021 12:04

Монастирищани об’єднуються та долучаються до доброї справи, щоб разом зберегти потрібний громаді лікувальний заклад.

Так, 29 березня надійшли кошти від Аврамівської філії ОЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5» – 1300 грн та Летичівської філії ОЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5» – 2500 грн.

Щиро дякуємо за розуміння та допомогу усім, хто уже долучився та ще долучається до цієї доброї справи. Адже кожна перерахована гривня наблизить лікувальний заклад до придбання необхідного обладнання.

Перерахувати свої кошти ви можете на благодійний рахунок КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня»: UA 143052990000026003031600413 (АТ КБ «ПриватБанк»).