Переобліки з бібліотеками філіями

Дата: 30.03.2021 15:55

В Монастирищенській публічній бібліотеці тривають переобліки з  бібліотеками-філіями. Контроль та перевірку з ними проводить бібліотекар відділу єдиного фонду (ВЕФ). Перевірка (переоблік) бібліотечного фонду — це звірення кожної одиниці зберігання з документами індивідуального обліку для встановлення в фонді наявності творів друку та інших видань. Основне завдання перевірки — виявлення недоліків у організації обліку творів друку та інших документів, їх видачі, встановлення заборгованості, забезпечення належного порядку в розміщенні та розстановці фонду, виявлення документів, що потребують ремонту, реставрації та списання як застарілі, непрофільні за змістом та непридатні для користування. Кожна бібліотека здійснює перевірку періодично, в строки, визначені відповідними органами управління бібліотечною справою, при передачі фонду від одного відповідального працівника другому та у випадках стихійного лиха (затоплення, пожежа, крадіжка тощо).

В 2021 при Монастирищенській публічній бібліотеці були проведені переобліки в бібліотеках-філіях сіл: Івахни, Халаїдове, Копіювата, Цибулів, Антоніна, Леськове, Тарнава, Терлиця, Сарни та Владиславчик.