Чисте довкілля – чисте сумління

Дата: 01.04.2021 12:32

Земля… Маленька блакитна кулька у безодні Всесвіту. Земля породжує джерела і стрімкі потоки, трави і дерева. Земля – це дім, у якому ми живемо,  частиною якого ми є. І як ми будемо себе у ньому поводити, залежатиме наше життя.

На виконання розпорядження міського голови Олександра Тищенка про прибирання прилеглих до громадських організацій територій, працівниками Монастирищенської публічної бібліотеки було прибрано і впорядковано територію бібліотеки. У долі природи – наша доля, і ми повинні зробити усе для того, щоб допомогти рідному місту стати кращим, чистішим, комфортнішим для проживання. Людина виділяється від природи своїм розумом, щирим серцем, тож закликаєм кожного зробити все залежне від нього, щоб принести в цей світ красу та добро.

Колектив публічної бібліотеки висловлює щиру вдячність працівникам Монастирищенського центру культури і дозвілля за допомогу!