На Монастирищині розпочинається весняний призов на строкову військову службу

Дата: 02.04.2021 15:23

З 1 квітня на Монастирищині розпочинається весняний призов громадян на строкову військову службу до лав Збройних сил України. Триватиме він до 30 червня.

У Монастирищенській громаді є потужний потенціал майбутніх захисників України – це 625 призовників, які готові навчатися військовій справі та стати на захист Батьківщини.

За повістками на призовну дільницю Монастирищенської міської територіальної громади для призову на строкову військову службу мають з’явитися громадяни 2003 року народження, яким у період призову виповниться 18 років.

Також до лав Збройних сил призиватимуть громадян, які народилися у 1994-2003-х роках, але у яких закінчилася відстрочка від призову чи вони не були призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

Громадяни, які ухиляються від призову та за повісткою не з’являються до Монастирищенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність згідно із законодавством!