Співчуття з приводу смерті

Дата: 05.04.2021 08:41

4 квітня 2021 року перестало битися серце прекрасної людини, діловода міської ради в  с.Зарубинці  Ємчик Оксани Іванівни.

Світлий образ цієї жінки залишиться  у пам’яті всіх, хто її  знав,  прикладом людяності  і порядності.

ІІ щира посмішка і бажання допомогти були свідченням великої доброти і щирості.

Непроста доля цієї жінки не змінила її чуйне серце і веселу вдачу. Вона завжди мала  добрі слова підтримки для своїх колег, жителів  села.

Вона була доброю і турботливою дочкою для  своїх батьків, надійною підтримкою чоловіка і незамінною люблячою матусею для своєї донечки.

Народилася Ємчик (дівоче прізвище Юзвенко) Оксана Іванівна 25 жовтня 1978 року в с.Княжики Монастрищенського району Черкаської області.

Після закінчення у 1995 році Княжиківської ЗОШ працювала у м.Києві в ТОВ «Гарт»  лаборантом функціональної діагностики.

1997-1999 роки закінчила з відзнакою Уманський агротехнічний коледж  за спеціальністю  «бухгалтерський облік» і працювала  в СВК «Зарубинці» на посаді бухгалтера по оплаті праці.

У 2005 році прийнята на посаду секретаря виконавчого комітету а в 2006 році –  обрана на посаду  секретаря Зарубинецької сільської ради,  на якій   працювала до 2020 року.

У лютому 2021 року прийнята на посаду діловода Монастирищенської міської ради з віддаленим місцем роботи в с.Зарубинці.

Ємчик О.І. користувалась беззаперечним авторитетом серед колег і жителів свого села, серед всіх тих хто її знав, кому випала  честь жити і спілкуватися з цією світлою  чудовою людиною.

Щирі слова співчуття висловлюємо  рідним і близьким покійної : дочці Насті, чоловіку Олександру Пилиповичу, батькові – Івану Миколайовичу, громаді села Зарубинці.

Царство Небесне! Вічна Пам'ять про Оксану Іванівну Ємчик залишиться у наших серцях.

Міський голова О.Тищенко, депутатський корпус ,

виконавчий комітет Монастирищенської міської

ради, колеги діловоди міської ради.