Благоустрій населених пунктів громади

Дата: 05.04.2021 17:30

Міський голова Олександр Тищенко разом зі своїми заступниками Зоряною Заворотною та Олегом Недогодою побували з робочим візитом в селах Бачкурине, Сарни та Попудня, де поспілкувалися з помічниками міського голови, перевірили наскільки вони активно приступили до виконання своїх обов’язків на місцях.

У кожному із сіл громади активно розпочалася підготовка до Великодня та поминальних днів. Тут кипить робота із благоустрою – зрізання аварійних дерев, вивезення сміття та сухого гілля, розчищення чагарників.

Міський голова разом зі своїми помічниками намітили план подальшої роботи в цих населених пунктах на найближчий час.

Подібні робочі візити селами триватимуть і надалі, адже лише у співпраці можливо закласти міцне підґрунтя сталого розвитку та розквіту Монастирищенської громади.

посилання на відео: https://fb.watch/4HF2sSttGK/