Відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня управління освіти, молоді та спорту

Дата: 06.04.2021 08:55

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, наказу управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради від 22 березня 2021 року № 26  5 квітня 2021 року розпочала роботу атестаційна комісія ІІ рівня.

Члени комісії розглянули та обговорили атестаційні матеріали педагогічних працівників ОЗ « Цибулівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів», Монастирищенського ліцею-інтернату « Обдарованість», Івахнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Монастирищенського БДЮТу, КУ « Монастирищенський  інклюзивно-ресурсний центр», КУ « ЦПРПП ММР» та закладів дошкільної освіти. За результатами засідання були прийняті відповідні рішення.

Атестаційна комісія продовжить роботу  6 та 7 квітня 2021 року.