З Благовіщенням Пресвятої Богородиці!

Дата: 07.04.2021 08:16

Шановні монастирищани!

7 квітня ми святкуємо одне з найбільших християнських  свят – величне і світле Благовіщення Пресвятої Богородиці, свято «благої вісті» про народження у Діви Марії божественного немовляти, Спасителя роду людського.

Благовіщення також називають святом весни і загального благоденства в природі. Саме тому у народі говорять, що у цей день відбувається третя зустріч зими з весною і вважається, що весна остаточно поборола зиму. Бог благословляє землю і відкриває її для сівби та сільськогосподарських робіт.

Нехай кожен з нас цього дня зробить бодай одну добру справу, допоможе ближньому, посміхнеться незнайомому, побажає добра друзям. І тоді весь наш світ стане хоч трішки світлішим, радіснішим та щасливим.
         Бажаємо всім нам зберегти це почуття. Нехай воно служить джерелом  наснаги на добрі справи, внутрішнім нагадуванням про необхідність бути гідними спасіння. Миру, злагоди, щастя Вам і Вашим родинам!