На регіональній комісії з ТЕБ та НС ухвалили рішення про перелік протиепідемічних заходів на території Черкаської області, але залишили її у «помаранчевій» зоні.
На засіданні регіональної комісії з ТЕБ та НС сьогодні ухвалили рішення про перелік протиепідемічних заходів у Черкаській області, спричинених СОVID-19.
Зокрема, члени комісії рекомендують впроваджувати додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи. А саме:
– заборони проведення масових (культурних, спортивних, розважальних та інших) заходів, приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури, у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах;
– заборони діяльності розважальних закладів (ТРЦ, нічних клубів, дискотек, дитячих ігрових кімнат);
– заборони діяльності закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) після 23-00, окрім тих, які надають послуги із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
– заборони проведення релігійними організаціями богослужінь, якщо не забезпечено наявності в споруді, приміщенні не менше 10 м2 на одну особу;
– заборони здійснення перевезень пасажирів автомобільним транспортом в кількості більшій ніж 50 % від кількості місць для сидіння;
– переведення закладів освіти на дистанційну форму навчання, крім закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, а також осіб, які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти.
Впроваджувати додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи регіональна комісія з ТЕБ та НС рекомендує:
– виконавчим комітетам Черкас, Умані, Сміли, Ватутіного;
– Звенигородській, Черкаській та Уманській районним державним адміністраціям;
– виконавчим комітетам сільських та селищних територіальних громад: Балаклеївській громаді (Черкаський район), Іваньківській (Уманський район), Лисянській (Звенигородський район), Березняківській (Черкаський район);
– виконавчим комітетам міських територіальних громад: Городищенській громаді (Черкаський район), Корсунь-Шевченківській (Черкаський район), Уманській (Уманський район), Канівській (Черкаський район), Смілянській (Черкаський район).
Черкаський обласний лабораторний центр зобов’язується збільшити кількість тестувань, а також забезпечити постійний моніторинг кількості виявлених нових випадків СОVID-19.
Органам місцевого самоврядування, керівникам установ, підприємств, організацій, рекомендувати суб’єктам господарювання, незалежно від форми власності, максимально перевести роботу працівників у дистанційний режим.
Органам місцевого самоврядування забезпечити організацію та участь представників у спільних з Головним управлінням Національної поліції в Черкаській області та Головним управлінням Держпродспоживслужби в Черкаській області перевірках дотримання карантинних вимог на відповідних адміністративних територіях.
Головному управлінню Національної поліції в Черкаській області та Управлінню патрульної поліції в Черкаській області посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів при перевезенні пасажирів громадським транспортом.