Дата: 09.04.2021 23:15

Сьогодні на Монастирищині провели в останню путь 23-річного солдата 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Владислава МОРОЗА, який загинув під час операції об’єднаних сил внаслідок атаки російських окупантів 5 квітня.

Поховали військовослужбовця в селі Халаїдове, де він народився та певний час проживав. Церемонія прощання відбулася у центрі села біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні з усіма військовими почестями.

Попрощатися з воїном прийшли сотні людей, рідні та близькі Владислава, бойові побратими, військовослужбовці, представники влади, ветерани та волонтери. Герою посмертно було присвоєно «Почесну відзнаку за заслуги перед Черкащиною».

На честь воїна пролунав військовий салют. Музиканти військового оркестру виконали траурний марш.

Вічна пам’ять та шана Герою!