Відсьогодні КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Монастирищенської міської ради» має нового керівника

Дата: 12.04.2021 15:34

Згідно розпорядження міського голови директором комунального закладу призначено ШОЛУДЬКА Сергія Олександровича.

Кандидатура Сергія Олександровича відповідає усім професійним, організаційним та технічним вимогам. Він має значний управлінський досвід та розуміння роботи у сфері гуманітарних питань, тому впорається із роботою у ввіреній йому галуззі.

Щиро вітаємо Сергія Олександровича із призначенням та бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях! Нехай Ваша повсякденна діяльність на цій посаді буде щедрою на нові ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть реалізувати поставлені завдання й здійснити задумані плани.