ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із поводження з побутовими відходами на території Монастирищенської міської територіальної громади

Дата: 05.04.2021 10:03

Організатор конкурсу – виконавчий комітет Монастирищенської міської ради

19101, м. Монастирище, вул. Соборна, 117 (приймальня)

тел. 04746-2-10-51

Прізвище, посада та номери телефонів осіб, уповноважених здійснити зв’язок з учасниками конкурсу - Мамалига Л.Л.– начальник  юридичного відділу виконавчого комітету міської ради

тел. 04746-2-10-51

Підстава для проведення конкурсу:

Місце проведення конкурсу: 19101, м. Монастирище, вул. Соборна, 117 (юридичний кабінет міської ради).

Термін прийняття пропозицій: 30 календарних днів з дати оприлюднення на веб-сайті Монастирищенської міської ради.

Дата та час проведення конкурсу: наступний день після закінчення терміну оприлюднення оголошення  о 10.00 год.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- наявність матеріально-технічної бази;

- вартість надання послуг;

- досвід роботи з надання послуг із поводження з побутовими відходами;

- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Територія надання послуг: Монастирищенська міська територіальна громада.

Обсяг надання та перелік послуг: орієнтований річний обсяг вивезення побутових відходів з урахування великогабаритних відходів становить – 25,5 тис.куб.м /рік

Строк надання послуг:  не менше 5 років (у разі коли в конкурсі прийме участь один учасник – 1 рік)

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

конкурсні пропозиції учасників повинні подаватися особисто або надсилатися поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція. На конверті з конкурсною пропозицією повинно бути зазначено великими літерами «,КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ».

Пропозиції подавати за адресою: 19101, м. Монастирище, вул. Соборна, 117 (приймальня)

тел. 04746-2-10-51.

Кінцевий термін подачі документів: не пізніше ніж за 1(один) день до закінчення терміну оприлюднення оголошення.

Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.