Продовжується збір коштів на придбання надсучасного рентгенографічного комплексу для діагностики та надання медичних послуг жителям громади

Дата: 13.04.2021 12:33

Так, 12 квітня на благодійний рахунок КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня» надійшли кошти від відділу культури та туризму Монастирищенської міської ради у сумі 1 575 грн.

Щиро дякуємо за розуміння та допомогу усім, хто уже долучився та ще долучається до цієї доброї справи!

До укладання договору з Національною службою здоров’я про подальшу співпрацю залишилося зовсім мало часу, тому необхідно об’єднати можливості, щоб досягнути поставленої мети та зберегти такий потрібний для громади лікувальний заклад.

Перерахувати свої кошти ви можете на благодійний рахунок КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня»: UA 143052990000026003031600413 (АТ КБ «ПриватБанк»)