У Тарасівці облаштовують пандус біля фельдшерського пункту

Дата: 13.04.2021 17:30

Одним із пріоритетних напрямів у своїй роботі міський голова Олександр Тищенко вважає відновлення та збереження закладів медицини на селі, щоб люди на місці могли отримувати медичну допомогу й лікуватись.

Та обов’язковою умовою Національної служби здоров’я України для підписання договору з КНП «Монастирищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» є облаштовані пандусами входи до фельдшерських пунктів. Тому спільними зусиллями помічника міського голови в селах Лукашівка та Тарасівка Василя Щербатюка, підсобного робітника Геннадія Чернюка та місцевого фермера Анатолія Данільченка, в селі Тарасівка облаштовують пандус біля входу до фельдшерського пункту.

Пандус у цьому місці необхідний для безперешкодного доступу людей з інвалідністю та маломобільних груп населення до закладу з надання медичних послуг.

Щиро дякуємо за спільну роботу, адже об’єднавши зусилля влади, фермерів та бізнесу ми зможемо змінити життя громади, зробити всі наші села успішними та комфортними для проживання.