Навчання на курсах цільового призначення

Дата: 14.04.2021 14:02

Монастирищенська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості вже не один рік тісно взаємодіє із ДПТНЗ «Черкаським навчальним центром Міністерства аграрної політики та продовольства України». Завдяки плідній співпраці роботодавці району щороку приймають на роботу кваліфіковані кадри, а безробітні мають змогу підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці.

Днями,  на замовлення ПП «Бачкуринська СКС», після проходження профвідбору, на базі ДНЗ «Монастирищенський професійний ліцей» було розпочато чотириденне навчання на курсах цільового призначення 20 осіб, з числа безробітних, зареєстрованих Монастирищенською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості, через підвищення кваліфікації за навчальною програмою «Особливості в технологіях та охорона праці при виготовленні цегли».

Викладач, директор ПП «Бачкуринської сільської комунальної служби» Прокопенко Анатолій Васильович ознайомив слухачів з тенденціями розвитку цегельного виробництва, технологічними процесами виробництва керамічної цегли, способами її виготовлення, охороною праці на виробництві, сировинними матеріалами тощо, дбаючи про те, щоб слухачі засвоїли матеріал, здобули необхідні на виробництві навички та приступили до роботи.