ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Дата: 12.04.2021 16:31

Відповідно до статті 9, статті 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",  з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань Монастирищенська міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення   Монастирищенської міської ради  «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Монастирищенської міської територіальної громади»

Головним розробником проєкту регуляторного акта є виконавчий комітет Монастирищенської міської ради.

Проєкт рішення та аналіз регуляторного впливу буде оприлюднено на   офіційній сторінці Монастирищенської міської ради : http//monactyryshe-gromada.gov.ua//

Зміст проєтку

Даним проектом пропонується затвердити  Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Монастирищенської міської територіальної громади, що регулює процедуру конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності - суб'єктів господарювання, що отримали сертифікат суб'єкта оціночної діяльності.

Спосіб надання зауважень і пропозицій

Надсилання  зауважень і пропозицій здійснюється відповідно до чинного законодавства на поштову та електронну адреси Монастирищенської міської ради: 19101, Черкаська область, м.Монатсироище, вул.Соборна,117, тел. для довідок :  (04746) 2-10-51, 2-19-30, E-mail:monrada@i.ua.

Повна редакція зазначеного проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу розміщено для публічного обговорення на офіційній сторінці Монастирищенської міської ради: http//monactyryshe-gromada.gov.ua

Зауваження  та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення поштою або в електронній формі.