Дистанційне навчання в освітніх закладах Монастирищенської громади продовжено до 23 квітня!!!

Дата: 16.04.2021 16:30

У зв’язку із значним погіршенням епідеміологічної ситуації на Монастирищині та з метою недопущення подальшого поширення COVID-19 у освітніх закладах загальної середньої освіти та позашкільних закладах рекомендовано продовжити дистанційну форму навчання до 23 квітня 2021 року.

Закладам дошкільної освіти також рекомендовано перейти на дистанційну форму виховання із залишенням у дошкільних закладах «Золота рибка», «Усмішка» (м. Монастирище), «Колобок» (с. Нове Місто) та «Росинка» (с. Сатанівка) чергових груп.

Просимо освітян та батьків із розумінням поставитися до таких заходів. Вони вимушені та мають на меті збереження здоров'я представників педагогічних колективів, членів родин школярів, особливо тих, хто перебуває в зоні ризику захворювання!