Комісія ТЕБ І НС прийняла ряд рішень для регуляції питань щодо запобігання коронавірусу на території Монастирищенської громади

Дата: 16.04.2021 19:07

16 квітня відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС, на якому обговорено поточну ситуацію щодо поширення коронавірусної інфекції в громаді.

На засіданні заслухали Анатолія ШКЛЯРА, помічника лікаря-епідеміолога Монастирищенського лабораторного відділення ДУ «Черкаський обласний центр МОЗ України» , який поінформував, що на території Монастирищенської територіальної громади станом на 9.00 год. 16.04.2021 року, зареєстровано 2054  випадків захворювань на коронавірусну інфекцію ( аналогічний показник станом на 09.04.2021 становив 1854), з них в 2021 році -1018 випадків, одужало-1505, хворіє-516, померло -34.

В період з 09.04. по 16.04.2021року - захворіли на COVID-19 -200 осіб, інт.показника на 100тис. населеня 559,4 ( майже вдвічі перевищує максимально допустимий рівень) померло 9 осіб.

Наталія МОРОЗ, директор комунального некомерційного підприємства «Монастирищенська багатопрофільна лікарня», повідомила, що станом на 16.04.2021 взято швидких тестів -326, з них: позитивних -97.

Кількість ліжок для хворих на COVID-19 - 164. Медикаментами та кисневими балонами медичний заклад забезпечено.

Людмила РЕДВАНСЬКА, директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги», поінформувала, що за період з 01.04.02021 – 16.04.2021 ЦПМСД відібрано ПЛР тестів у 222 осіб, з них позитивних – 127.

За період з 21.04.2021 – 16.04.2021 ПЛР тестів зроблено – 76, з них позитивних - 44 , що становить 57,9% від загальної кількості проведених тестів.

На амбулаторному лікуванні знаходиться – 324 особи.

За результатами засідання прийнято ряд заходів для регуляції питань щодо запобігання коронавірусу на території Монастирищенської громади, зокрема, вирішили:

1. рекомендувати керівникам установ , підприємств, організацій, суб’єктам господарювання , незалежно від форми власності, ввести додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на відповідних адміністративних територіях, зокрема щодо:
  • проведення масових (культурних , спортивних, , розважальних та інших заходів , з прийманням відвідувачів у кінотеатрах , інших закладах культури, у спортивних залах , фітнес-центрах ,басейнах;
  • діяльності розважальних закладів (ТРЦ, нічних клубів, дискотек, дитячих ігрових кімнатах);
  • діяльності закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), після 23-00, окрім тих які надають послуги із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
  • проведення релігійними організаціями богослужінь , якщо не забезпечено наявності споруд , приміщення не менше 10 м² на одну особу;
  • здійснення перевезень пасажирів автомобільним транспортом в кількості більшій ніж 50% від кількості місць для сидіння;
  • заклади: дошкільної освіти, загальної середньої освіти, дитячої музичної школи, дитячої юнацької спортивної школи перевести на дистанційну форму навчання;
  • в закладах дошкільної освіти «Усмішка», « Золота рибка», «Колобок» м. Монастирище та «Росинка» с. Сатанівка утворити чергові групи.
  •  Рекомендувати керівникам установ, підприємств, організацій, суб’єктам господарювання не залежно від форм власності, перевести працівників ( особливо тих, які мають малолітніх дітей ) на дистанційну форму роботи;
  • посилити контроль за своєчасним виявлення ознак респіраторних захворювань та своєчасного проведення самоізоляції та тестувань працівників.
  • забезпечити організацію та участь представників сектору поліцейської діяльності №1 відділу поліції №1 Уманського районного управління поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області Національної поліції та управління Держпродслужби у проведені спільних рейдових перевірок, які здійснюють контроль за дотриманням карантинних вимог на відповідних адміністративних територіях;
  • сектору поліцейської діяльності №1 відділу поліції №1 Уманського районного управління поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області та управлінню Держпродслужби посилити контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів.