Монастирищенський РЕМ інформує про відключення електроенергії

Дата: 19.04.2021 15:42

20 квітня, у зв'язку з плановими ремонтними роботами, буде відсутнє електропостачання в м. Монастирище та с. Нове Місто  по вул.. Новоміській, Київській, Грушевій, Енергетичній, Маяковського, Гоголя, Трудовій, Нечуя-Левицького, Степовій, Ковпака, Громова, Молодіжній, Виноградній, Шевченка, Дубрівській, Завальській, Бастрікова, Кшемінського та по провул. Ю.Вербицького з 09.00 до 16.00.

Не буде світла в смт. Цибулів по вул.. Пархоменка, Інтернаціональній, Кармелюка, Депутатів, Радищева,  Енергетиків, Котляревського, Гірській, Березівській, 294-артполку, Франка, Козацькій, Старосільській, Новій, Зеленій, Ташкова, Причепівській, Ватутіна, Л.Українки, Лікарській, Садовій, Лєрмонтова, Пушкіна, Чехова, Гоголя та по провул. Веселковому  з 09.00 до 16.00.

Повністю буде відключений населений пункт Антоніна з 09.00 до 16.00.

В с.Владиславчик буде відключено електропостачання по вул..Молодіжній, Київській та Центральній з 09.00 до 12.00.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності. Дякуємо за розуміння!