«Гарячі книжкові новинки»!

Дата: 20.04.2021 11:59

На відділ обслуговування Монастирищенської публічної бібліотеки надійшли нові книги за Програмою поповнення бібліотечних фондів, ініційованою Українським інститутом книги та затвердженій Міністерством культури та інформаційної політики України. Середня вартість нової книги у 2020 році за результатами закупівель – 167 грн. Записавшись в бібліотеку і щоразу отримуючи у безкоштовне користування книги для себе чи для дітей, ви суттєво  економите сімейний бюджет. На сучасному етапі Монастирищенська публічна бібліотека може задовольнити близько 90% запитів наших користувачів.

Тож звертайтесь, приходьте, наша бібліотека з дотриманням всіх карантинних умов функціонує у звичному режимі. Переконані, що кожен читач знайде свою книгу! Щиро вдячні Українському інституту книги за цікаві книжкові видання!

Більш детально ознайомитись з новими надходженнями за посиланням:  https://libmonastyryscheblogspot.blogspot.com/p/2017.html