Всесвітній день Землі

Дата: 22.04.2021 16:37

22 квітня  за рішенням ООН народи всього світу відзначають Всесвітній день Землі. Цей день направлений проти жорстокого, варварського і нерозумного використання природніх ресурсів Землі. Земля – наш дім, наша мати і ми нерозривно пов’язані з нею: як ми до неї ставимось, так і вона до нас. День Землі нагадує усім, що дії кожної людини можуть багато змінити, що одна людина може спалити ліс, де загине все живе, а друга людина посадить сад, вичистить струмок чи джерело, прибере в лісі, цим самим піклуючись про чистоту і красу навколишнього середовища. Працівники Монастирищенської публічної бібліотеки та центру культури і дозвілля взяли участь в прибиранні центрального міського парку, вигрузили  купу сміття, листя, позбирали пляшки та обгортки. Якщо мешканці одного міста чи села подбають, щоб природа навкруги була здорова, повітря і вода чисті, то кількість екологічних катаклізмів суттєво зменшиться.