Чисті села – охайна громада: в селах долучилися до весняного прибирання

Дата: 22.04.2021 17:15

Сьогодні у кожному населеному пункті Монастирищенської громади відбулися заходи по благоустрою та санітарної очистки територій.

Помічники міського голови з працівниками установ і організацій, підприємцями, небайдужими жителями населених пунктів згуртувалися, щоб прибрати  та покращити зовнішній вигляд своїх сіл та селища. Адже завдяки спільним зусиллям та згуртованості населені пункти громади стають чистими та естетично привабливими.

Висловлюємо щиру подяку за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в проведенні заходів з прибирання населених пунктів усім, хто не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою своїх сіл і прилеглих до них територій.