Робимо чистішим наш спільний дім!

Дата: 22.04.2021 17:30

Сьогодні, 22 квітня, працівники усіх структурних підрозділів міської ради, освітяни та комунальники взяли участь у проведенні дня благоустрою  та санітарної очистки території міста Монастирища. Таке генеральне прибирання традиційно відбувається щовесни в рамках двомісячника з благоустрою та Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». До того ж, цього року наведення благоустрою співпало ще й з Всесвітнім днем Землі, покликаним привернути увагу до збереження навколишнього середовища.

Тож, у цей день в місті було зроблено чимало корисних для природи справ, зокрема, прибрано сміття, суху траву, листя та гілля у зелених зонах і парках.

Усім нам, перш за все, потрібно дбати про чистоту тієї території, де ми проживаємо. Адже чисте довкілля – наше здоров’я.