Книгу читай – нове пізнавай!

Дата: 23.04.2021 12:57

23 квітня світ відзначає Всесвітній день книги та авторського права – це свято авторів, видавців, критиків, бібліотекарів, читачів і всіх тих, хто часом залишається за лаштунками книговидання. Книжки – це тисячолітній досвід, який робить безсмертним рід людський на землі. Якщо спитати будь-яку людину, що для неї найцінніше, то більшість відповість – це здоров’я і щастя  себе і своїх дітей. Тож, враховуючи важливість тематики, на нашу думку, та з нагоди свята книги відділ обслуговування Монастирищенської публічної бібліотеки, презентує підбірку нових надходжень з Українського інституту книги про здоров’я та виховання  своїх дітей.

Вашій увазі пропонуються:

Раян Френк «Вірусосфера: від застуди до COVID – навіщо людству віруси»

Еула Бісс «Імунітет. Правда і міфи про щеплення»

Дарка Озерна «Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя»

Вільям Сірс, Марта Сірс, Лінда Голт та ін. «Книга про здорову вагітність»

Елеонор Морган «Гормони: розмова про жіноче тіло, приголомшливі факти про критичні дні та про те, чому нас треба почути»

Елізабет Кілбі «Розблоковане батьківство. Як виростити здорових і щасливих дітей в епоху інформаційних технологій».

Макріді Емі «Я! Я! Я! Як перевиховати егоїстичну дитину»

Еріка Райшер «Супер батьки. 75 успішних стратегій виховання»

Людмила Петрановська «Якщо з дитиною складно»

По Бронсон, Ешлі Меррімен «Батьки в шоці: новий погляд на виховання»

Емілі Остен «Шпаргалка для батьків: Науковий підхід до виховання – від народження до садка»

Любомир Остапів «Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей»

Влад Головін «Як бути класним татом. Історії та досвід відомих батьків»

Ці та інші книги чекають Вас у нашій книгозбірні. Читайте, пізнавайте, будьте здорові та щасливі!