Вітаємо з Днем народження голову Монастирищенської міської ради Тищенка Олександра Михайловича!
Шановний Олександре Михайловичу!
Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди Дня народження!
Ви – мудрий, далекоглядний, креативний, вимогливий, але справедливий керівник.
Ми маємо можливість щодня бачити, як Ви гідно справляєтеся із стратегічним і тактичним завданням – керівництвом. Це, водночас, і мистецтво, і складна праця, яка потребує прийняття важливих та нелегких рішень. Ваша самовіддана робота у напрямку розвитку нашої громади викликає велику повагу до Вашої цілеспрямованості та незламності.
Тому сьогодні щиро дякуємо Вам за невтомну працю на благо нашої громади, непохитну патріотичну позицію та виважену мудрість. Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, злагоди та чудового настрою. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, зігріває тепло людської вдячності, серце наповнюється радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких, а підтримка колег буде стимулом для нових звершень.