Створено тимчасовий експозиційний куточок «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…»

Дата: 26.04.2021 10:48

До 35-річчя чорнобильської катастрофи в Монастирищенському краєзнавчому музеї створено тимчасовий експозиційний куточок «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…» На стенді представлені документальні фото жахливої трагедії, кадри самовідданої героїчної боротьби ліквідаторів аварії, вражаючі цифри наслідків  цієї глобальної катастрофи. Музейними працівниками зібрані детальні списки земляків- ліквідаторів по кожному із населених пунктів Монастирищини, переселенців із зони відчуження, матеріали місцевих ЗМІ за минулі роки. Надіємось на подальшу співпрацю з чорнобильцями-ліквідаторами, родичами тих, кого вже немає в живих, а також з помічниками голови міськради та діловодами населених пунктів, педколективами навчальних закладів  у плані створення повноцінної музейної експозиції для гідного увіковічення пам’яті про тих, хто зумів приборкати «мирний атом» в період смертельної небезпеки для всього світу.