Допомога на протидію пандемії COVID – 19

Дата: 26.04.2021 16:21

Боротися з епідемією коронавірусу SARS –CoV-2 на території Монастирищенської громади КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня» постійно допомагають місцеві благодійники – приватні підприємці, фермери тощо. Тож, Монастирищенська багатопрофільна лікарня та міська влада дякують усім, хто долучається до боротьби з COVID – 19!!! А це, зокрема:

• брати Микола та Максим Антоненки – забезпечують автотранспортом для доставки кисневих балонів;
  • ТОВ «Енергетик» (Левчук М.Г) та СФГ «Обрій» (Возний М.В.) надають пальне для автотранспорту;
  • ФГ «Ядвіга» (Орендарчук М.О.) передав генератор в інфекційне відділення;
  • ФОП Яковлев В.Ю. надав пластикове вікно в відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії;
  • ФОП Будьомко І. М. допоміг з матеріалами для перегородки в відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії;
  • ФГ «Ядвіга» (Орендарчук М.О. та КП «Теплокомуненерго» (Крохмальний С.П.) допомогають з організацією заправки кисневих балонів;
  • ФГ «Степівське» (Трохимчук М.О, Трохимчук Л.О.) надали простирадла для відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії.

Щиро вдячні соціально-відповідальному бізнесу за готовність підтримати лікарів у нелегкій боротьбі за здоров`я та життя кожного жителя нашої громади! Нехай Господь сторицею віддячить за ваше розуміння та допомогу!!!