Комісія з питань захисту прав дитини провела чергове засідання

Дата: 27.04.2021 14:17

27 квітня, під головуванням заступника міського голови  Зоряни Заворотної відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Монастирищенської міської ради.

На засіданні було заслухано п’ять питань,  зокрема:

• про стан виконання батьківських обов’язків жителем с.Аврамівка по відношенню до неповнолітньої доньки;
  • про стан виконання  індивідуального плану дитини соціального захисту дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах;
  • про умови виховання і проживання неповнолітніх дітей в родині жительки смт. Цибулів;
  • про взяття під соціальний супровід сім’ї жительки с.Попудня;
  • затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені та об’єктивні рішення спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.