Відбулася зустріч з помічниками міського голови в селах

Дата: 28.04.2021 16:19

Сьогодні під головуванням міського голови Олександра Тищенка відбулася робоча зустріч з помічниками міського голови в селах та діловодами Монастирищенської територіальної громади. Під час наради було розглянуто ряд важливих для життєдіяльності громади та її населених пунктів питань. Зокрема, йшлося про благоустрій територій, ситуацію із захворюваністю на COVID-19 в краї, актуальні податкові та земельні питання, питання, що стосуються комунальної власності, ведення документообігу в громаді тощо.

Також під час зустрічі Олександр Тищенко представив ще двох своїх помічників – Сивачук Галину Федорівну (с. Долинка) та Іщука Сергія Івановича (с. Коритня).

Зустріч відбулася у форматі жвавого діалогу, де помічники та діловоди могли отримати відповіді на всі хвилюючі їх питання.