Традиції і краса України

Дата: 29.04.2021 15:09

В ці останні  дні квітня кожен з нас готується до найвеличнішого свята – Великодня, Христового Воскресіння. Ми обдумуємо наші вчинки, переосмислюємо своє життя, вирішуємо нагальні сімейні проблеми, плануємо святкове частування та намагаємось дати лад безкінечним хатнім клопотам. І все частіше ми згадуємо, як святкували Великдень в дитинстві, які спогади з ним пов’язані, які традиції святкування були в наших сім’ях, що залишимо на пам’ять нашим дітям та онукам. Українська давнина – то невичерпна скарбниця національної мудрості, духовності, історії. То те міцне коріння, що об’єднує всіх нас, що тримає наш народ, що вирізняє його з поміж інших. То те, що цікаве світові – наша самобутність, культура, звичаї та традиції.

Монастирищенська публічна бібліотека пропонує вашій увазі найновіші книги з народознавства, української міфології, з історії українського одягу, прикрас, народної ляльки тощо, отриманих від Інституту української книги в рамках Державної програми поповнення бібліотечних фондів. З деякими з них можна ознайомитись переглянувши народознавчу мозаїку «Традиції і краса України», за посиланням: https://libmonastyryscheblogspot.blogspot.com/