Комунальний автопарк поповнився сміттєвозом

Дата: 29.04.2021 16:50

Сьогодні автомобіль-сміттєвоз з боковим завантаженням після капітального ремонту в користування отримало КП «Монастирищенське ВУЖКГ». Перед виїздом автомобіль особисто оглянув міський голова Олександр Тищенко та переконався, що техніка має задовільний стан і готова до виконання призначених функцій.

Старенький ЗІЛ, який Монастирищу передала Черкаська міська рада, спільними зусиллями допомогли відремонтувати приватний підприємець Анатолій Руденко (забезпечив проведення ремонтних робіт своїми спеціалістами) та фермер Михайло Возний (надав комплектуючі до автомобіля), нині виглядає, як новий і уже готовий до роботи.

Поява ще одного сміттєвоза у комунальному підприємстві дозволить покращити систему сміттєзбирання в місті та прилеглих селах.

Тож, щиро дякуємо соціально відповідальному бізнесу за допомогу, небайдужість до життя громади та готовність завжди прийти на допомогу!