Вітаємо з Днем народження завідуючу інфекційним відділенням КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня» МЕЛЬНИЧУК Ніну Василівну

Дата: 30.04.2021 11:20

Сьогодні свій день народження святкує чудова жінка, хороший лікар, яка щодня дарує здоров’я, рятує життя інших та знаходиться на передовій у боротьбі з пандемією COVID-19, завідуюча інфекційним відділенням КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня» МЕЛЬНИЧУК Ніна Василівна.

З почуттям глибокої поваги прийміть наші щирі вітання з нагоди Вашого свята! Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, миру, невгасної енергії та невтомності у щоденній праці.

Щиро зичимо сповнення всіх Ваших мрій та побажань, реалізації життєвих планів та сподівань. Хай ніколи не покидають Вас Божа сила, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність рідних і близьких.

Бажаємо Вам і Вашій родині добробуту, щастя та життєвих гараздів!