Оголошення про проведення заходів до Дня пам'яті та примирення!

Дата: 07.05.2021 16:00

Шановні монастирищани!

Увесь світ 8-9 травня відзначатиме День памяті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Ми пам’ятатимемо, яким страшним лихом вона була для українців. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни.

Але сьогодення нашої планети таке, що весь світ і ми зараз у процесі боротьби із наслідками розповсюдження COVID-19. Життєво важливо саме зараз  не спровокувати масові зібрання, що може призвести до катастрофічних наслідків щодо поширення коронавірусу.

Тому, заходи біля Меморіалу Слави відбудуться 9 травня о 08.15 в обмеженому режимі.

Масові заходи в населених пунктах нашої громади проводитися не будуть, але покладання квітів до памятників визволителям відбудуться в кожному селі.

Наголошуємо, що недотримання карантинних заходів та санітарно-протиепідемічних правил несе загрозу життю та здоров’ю громадян.