Проведено інформаційну акцію «Я чекаю на тебе»

Дата: 11.05.2021 16:30

Фахівці КУ «Центр соціальних служб Монастирищенської міської ради» продовжують проводити інформаційно-просвітницьку роботу щодо сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На вулицях нашого міста було проведено інформаційну акцію «Я чекаю на тебе». Жителям громади розповіли, про сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме: прийомну сім’ю, патронатну родину, дитячий будинок сімейного типу, опіку/піклування, усиновлення.

Також було надано інформацію про зміст послуг, які документи необхідно зібрати, умови створення, проходження навчання, оплата послуг. Паралельно з цим було розповсюджено інформаційні листівки серед населення.

КУ «Центр соціальних служб Монастирищенської міської ради» запрошує на консультацію за вищезазначеним питанням за адресою: м. Монастирище, вул.Жовтнева, буд. 8, тел.:2 35 94.