Відбулося засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги жителям громади

Дата: 12.05.2021 17:05

Сьогодні під головуванням заступника міського голови Зоряни Заворотної відбулося засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги жителям громади. Зокрема, присутні на засіданні члени комісії опрацювали 12 заяв від монастирищан щодо надання одноразової матеріальної допомоги на лікування та поховання з коштів місцевого бюджету.

Комісією були вивчені обставини, в яких перебуває кожна конкретна сім’я чи особа, що звернулися за допомогою, згідно наданих пакетів документів. За результатами обговорення прохання щодо надання одноразової грошової допомоги задоволено 11 заявникам, відмовлено – одній особі у зв’язку з наданим неповним пакетом необхідних документів.