Монастирищенський ліцей-інтернат «Обдарованість» заявляє про наміри реформуватися у спеціалізований ліцей спортивного профілю

Дата: 13.05.2021 15:51

Шановні жителі Монастирищенської громади!

Монастирищенський ліцей-інтернат «Обдарованість» , співпрацюючи з Міністерством молоді та спорту, при активному сприянні Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, заявляє про наміри реформуватися у спеціалізований ліцей спортивного профілю з 01 вересня 2021р.

Переваги новоствореного закладу полягають у одночасному здобутті учнями освіти на всіх її рівнях (починаючи з 1-го по 11-ий клас) та поєднанні навчання зі спортивно-тренувальною діяльністю по таких напрямках:

• футбол;
  • баскетбол;
  • волейбол;
  • теніс;
  • бокс;
  • та інші.

Учні забезпечуються повноцінним 4-х разовим харчуванням та проживанням у комфортних кімнатах гуртожитку.

Для категорійних сімей заклад гарантує соціальний захист.

Запрошуємо до нашого закладу на навчання.

Довідки за тел.:0677468786