Роботи по благоустрою в Монастирищенській громаді тривають!

Дата: 14.05.2021 08:01

13 травня в с. Івахни було приведено до порядку місцеве сміттєзвалище.

Зокрема, трактором ДТ-75 бульдозер було згорнуто все хаотично розкидане сміття і загорнуте у смітник.  Тепер мешканці зможуть вільно доїжджати транспортом до сміттєзвалища, щоб висипати сміття безпосередньо там, а не розволікати ще на півкілометра.

За зверненням помічника міського голови в с.Івахни Олександра Гринюка, надав трактор та супер-професійно виконав роботу, одноосібник с.Долинка Віктор Луценко. З пальним допомогли місцеві фермери Ігор Колісник, Юрій Анатолійович Коршомний, Григорій Петрович Скринун.

Велике спасибі Вам за співпрацю , за те - що йдете на зустріч... не відмовляєте в допомозі рідному селу, нашій громаді!

До жителів с. Івахни, велике прохання!!! Будьте ласкаві, коли везете сміття на смітник, то довозьте його безпосередньо до місця призначення. Не потрібно викидати в лісосмугу, беріг від вул.Бурди до дамби, на горі на повороті до дамби, біля лісу та в лісі...

Пам’ятайте: чисто не там де прибирають, а там де не смітять!