Тривають поточні ремонтні роботи автошляхів Монастирищенської громади

Дата: 14.05.2021 12:36

З метою підтримки транспортно-експлуатаційної якості автомобільних шляхів Монастирищенської громади нині тривають ремонтні  роботи по відновленню дорожнього покриття. Так, в рамках експлуатаційного утримання проведено поточний ремонт  дороги (Монастирище-ст.Монастирище-Коритня)-Половинчик. На відрізку цього автошляху  було виконано 240 кв. м. ямкового ремонту, 260 кв. м. вирівнюючого дорожнього покриття та 14 км планування узбіччя. Та розпочато ремонтні роботи дороги Монастирище-ст.Монастирище-Коритня. На цій ділянці заплановано виконати 250 кв. м. ямкового ремонту та 45 км. планування узбіччя. На фінішній прямій нині перебуває і ремонт  ділянки дороги на виїзд з села Зарубинці, від греблі, до перехрестя в напрямку сіл Зюбриха, Княжики. На цьому відрізку заплановано виконати 350 кв. м. ямкового ремонту, 903 кв. м. відновлюючого дорожнього покриття та 50 км планування узбіччя.

Роботи по ремонту  виконує Приватне підприємство «Дорстрой» м. Христинівка, яке надає послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Монастирищенської громади. Замовником робіт є Служба місцевих автомобільних доріг в Черкаській області.